Jeżeli mieszkasz w Krakowie bądź którejś z okolicznych miejscowości, a dodatkowo planujesz w najbliższym czasie dokonanie zakupu wyjątkowego nowego, krajowego samochodu wysokiej klasy, którego modele osiągają wysokie wyniki w testach, a przy tym oczarowują swoją klasą i pięknem, doskonale trafiłeś. Zapoznaj się z ofertą salonów marki Mercedes i sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać, gdyż samochody tej marki to prawdziwa gratka dla koneserów klasyki motoryzacji. Doskonałe wykończenie, elegancka linia nadwozia, najwyższa jakość doboru elementów wyposażenia oraz całej hydrauliki pojazdu to jego główne zalety. O reszcie przekonasz się sam, kiedy nabędziesz taki wóz.

Kupno Mercedesa z salonu w Krakowie

Opcji dokonania zakupu pojazdu tej marki w stolicy województwa małopolskiego jest kilka. Możesz w tym celu udać się na ulicę Armii Krajowej do cieszącego się renomą i uznaniem salonu samochodowego Sobiesława Zasady, legendy w dziedzinie sprzedaży aut. Jeżeli preferujesz inną opcję, rozważ dealera na Zawiłej, gdzie znajdziesz również serwis. Jeżeli natomiast interesuje Cię z różnych przyczyn wyłącznie zakup krajowego pojazdu, ale używanego, odwiedź Autoryzowanego Dealera Młodych Samochodów Używanych Mercedes-Benz Jana Kosmowskiego, którego siedziba mieści się przy ulicy Ofiar Dąbia.

Wnętrze starego Mercedesa - Kraków

Korzyści z zakupu Mercedesa u dealera

Dokonanie zakupu takiego auta wiąże się z wieloma atrakcyjnymi możliwościami. Przede wszystkim to Ty sam wybierasz, jaka opcja dotycząca wyposażenia, koloru, rodzaju nadwozia czy pojemności silnika i typu stosowanego paliwa jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Nie musisz zdawać się na to, co jest na stanie danego miejsca. Wystarczy, że porozmawiasz z obsługą i umówisz się indywidualnie na sprowadzenie specjalnie dla Ciebie danego wozu. Taka procedura zazwyczaj trwa kilka tygodni, jednak warto uzbroić się w cierpliwość.

Kupując Mercedesa spod igły możesz mieć całkowitą pewność, że wyjedziesz z niego w stu procentach nieużywanym samochodem. Nowe auta krajowe, które możesz otrzymać w takim miejscu, są wolne od jakichkolwiek uszkodzeń i dzięki temu podczas dokonywania zakupu dostajesz dokładnie to, na czym Ci zależy. Jeżeli nie stać Cię na na dokonanie wpłaty pełnej kwoty przy zakupie, istnieje możliwość rozłożenia jej na dogodne raty, ustalone indywidualnie wraz z przedstawicielem, który zaproponuje Ci najbardziej korzystne warunki płatności.

Salony / dealerzy Mercedes Kraków

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków
tel.: +48 12 298 42 20

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków
tel.: +48 12 417 57 07

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

Armii Krajowej 21
30-150 Kraków
tel.: +48 12 639 55 00

Przejdź na stronę Zadzwoń!