I znowu przyszedł ten moment, kiedy musisz kupić nowy samochód. Rozważasz zakup wszelkich możliwych marek. Nagle Twoje myśli zaczynają kierować się ku Renault. Dlaczego by nie spróbować zaprzyjaźnić się z tym producentem? Otwierasz katalog, oglądasz poszczególne modele, porównujesz osiągi. Widzisz na ulicach - tu pojechało Megane, tam Captur. Myślisz: tak, to jest właśnie auto dla mnie! Dlatego szoruj czym prędzej do autoryzowanego dealera samochodowego tej marki i sprawdź bogatą ofertę najnowszych modeli. A jest w czym wybierać.

Kupno Renualt z salonu w Poznaniu

Plan zakupu nowego krajowego auta w pewnym momencie zmierza ku konkretnej lokalizacji. Takich w Poznaniu jest kilka, dlatego też jeżeli w jednym nie spotkasz swojego wymarzonego wozu, udaj się do drugiego. Jeżeli i tam go nie znajdziesz, poproś przedstawiciela, aby specjalnie dla Ciebie taki model sprowadzono. Z reguły trwa to kilka tygodni, jednak warto poczekać, by już niedługo cieszyć się swoimi wymarzonymi czterema kółkami.

Opcji do wyboru masz wiele: zajrzyj na ulicę Kazimierza Wielkiego lub Kościelną, możesz także skierować się do położonych w niewielkiej odległości miejscowości Suchy Las oraz Luboń. Niezależnie od tego, gdzie nabędziesz swoje auto, możesz mieć całkowitą pewność co do oryginalności, a w przypadku wersji używanych - otrzymasz udokumentowaną historię wraz z książeczką serwisową, byś mógł bez obaw odjechać swoim nowym wozem do domu lub w daleką podróż.

Dealer Renault w Poznaniu

Korzyści z zakupu Renault u dealera

Jeżeli zainteresowałeś się zakupem samochodu krajowego z salonu marki Renault, z pewnością doskonale wiesz, że jest to doskonały samochód rodzinny, który posłuży Ci przez długie lata, a Ty będziesz z niego tak samo zadowolony po bardzo długim czasie, jak i w dniu kupna. Autoryzowany dealer nowych aut tej marki w Poznaniu zaproponuje Ci najlepszą ofertę cenową oraz zaproponuje najbardziej dogodne dla Ciebie warunki płatności, dlatego też, jeżeli nie dysponujesz pełną kwotą, zapytaj o możliwość zakupu w ratach lub skorzystaj z korzystnej opcji kredytowej i wyjedź z salonu nowym autem już dzisiaj.

Salony / dealerzy Renault Poznań

Auto Compol S.A.

Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań
tel.: +48 61 625 29 41

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Renault Pieluszyńska

Obornicka 137
62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 811 60 61

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Auto Compol S.A.

Rivoliego 2B
62-030 Luboń
tel.: +48 61 810 21 30

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań
tel. 61 858 11 60

Przejdź na stronę Zadzwoń!