Jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, a jednocześnie chcesz kupić niezawodny samochód, którego modele testowane są na bieżąco w crashtestach, doskonale trafiłeś. Zapoznaj się z ofertą salonów samochodowych marki Toyota i przekonaj się, dlaczego warto nabyć taki wóz już teraz. Doskonała jakość wykonania, pełen komfort prowadzenia, przyczepność do drogi, stabilność i znakomity napęd to tylko niektóre z cech, jakie wyróżniają tę markę. Sprawdź już teraz, który model krajowego, nowego auta będzie dla Ciebie najlepszy.

Kupno Toyoty z salonu w Poznaniu

Transakcji kupna pojazdu tej marki możesz dokonać u autoryzowanych dealerów w centrum lub w Komornikach. W zależności od tego, gdzie masz bliżej bądź jak będzie Ci wygodniej, oferta obu salonów zadowoli Twoje oczekiwania. W przypadku braku na stanie wybranego modelu salon ściągnie go w najkrótszym możliwym terminie prosto z fabryki, by spełnić Twoje oczekiwania.

Jeżeli natomiast planujesz kupno samochodu używanego, udaj się w stolicy pięknej Wielkopolski pod adres Zawady 38 i już niedługo ciesz się autem z udokumentowanym przebiegiem oraz resztą historii i serwisowanym w oficjalnym ASO. Na ogół takie samochody również mają jeszcze trwające ubezpieczenie, dlatego przez pewien czas możesz również korzystać z już opłaconego OC.

toyota biały suv

Korzyści z zakupu Toyoty u dealera

Kupując Toyotę u autoryzowanego dealera zyskujesz pewność, że auto, jakim wyjedziesz na drogę, jest w pełni sprawne, w doskonałym stanie i z udokumentowanym przebiegiem, jeżeli jest to wersja używana. O zaletach nowego krajowego pojazdu z salonu samochodowego nie musimy tutaj zbyt dużo rozprawiać. Auris, Aygo, Yaris czy dowolny inny model - ta nazwa mówi sama za siebie. Japońska technologia, wysokie wyniki we wszystkich możliwych testach, doskonałe silniki i stabilne zawieszenie dają Ci gwarancję pełnej przyjemności z jazdy - niezależnie od tego, czy jedziesz do miejsca oddalonego o kilka, czy kilkaset kilometrów. Nowa czy używana toyota prosto od dealera nie zawiedzie Cię w żadnych okolicznościach, dlatego zapoznaj się z ofertą tych aut już dziś.

Salony / dealerzy Toyota Poznań

Toyota Bońkowscy

Platynowa 2
62-052 Komorniki
tel.: +48 61 849 45 00

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Toyota Poznań Centrum

Bobrzańska 5
61-248 Poznań
tel.: +48 61 872 35 00

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Toyota Ukleja

Obornicka 132
62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 811 75 70

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania
tel.: +48 61 855 28 20

Przejdź na stronę Zadzwoń!

Toyota Ukleja

Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły
tel.: +48 67 210 51 00

Przejdź na stronę Zadzwoń!